Deze ruime en interessante bedrijfsruimte bevindt zich in een residentiele buurt te Deurne Zuid, op de Drakenhoflaan. Het is gelegen op een perceel van 630m². Het betreft een gelijkvloers multifunctioneel bedrijfsgebouw opgedeeld in 3 ruimtes (95m², 40m² & 30m²). Naast het hoofgebouw bevindt zich een schuur van 38m² dat gebruikt kan worden als extra opslagruimte. De ligging is absoluut top: centraal gelegen in een gegeerde woonwijk!
Totale oppervlakte bebouwd 213m² + Tuin 100m² + voortuin met oprit 295m²
Een ideale opportuniteit voor wie een zaak wil opstarten (kantoorruimte, bureau opslag of als (groeps)praktijk en zoveel meer)!
Grootste troeven:
-Centrale locatie in een gegeerde buurt
-Goede zichtbaarheid (veel passage)
-Veel potentieel (volledig zelf in te richten en in te delen)
-Grote opslagcapaciteit (genoeg ruimte voor stockage)
-Meerdere parkeerplaatsen mogelijk (ideaal voor klanten + werknemers)
-Privatieve tuin
Indeling:
Hoofdgebouw: 3 grote ruimtes van 95m², 40m² en 30m². Bijkomend is er een toilet en sanitaire ruimte (samen 10m²). Verder is er een schuur van 38m² met hierachter een groene privatieve tuin van 100m².
Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners: INFO@area.be of 03/ 284.60.60