• +32 3 284 60 60

Area Deurne

Boterlaarbaan 323
2100 Deurne
+32 3 284 60 60
info@area.be
BTW BE 0719.712.482

Area Hoboken

Kioskplaats 125
2660 Hoboken
+32 3 284 60 60
info@area.be
BTW BE 1006.478.631

Area Kempen

Kievitstraat 3
2350 Vosselaar
+32 3 284 60 60
info@area.be
BTW BE 0719.712.482

Ruime lichtrijke woning met tuin

€ 579.000
Valaarstraat 107, 2610 Antwerpen(ref. 4040)
EPC label

3
1
217.3 m²
279 m²

Bent u op zoek naar een ruime, lichtrijke en instapklare woning op een zeer goede ligging? Dan is deze woning zeker iets voor u! Gelegen in een rustige buurt te Wilrijk, geniet u hier van een ideale combinatie van comfort en bereikbaarheid. De woning bevindt zich vlak naast een park, scholen en belangrijke invalswegen, waardoor alles binnen handbereik ligt.

Deze verzorgde gezinswoning beschikt momenteel over 3 slaapkamers en een ruime afgewerkte zolderkamer en met de mogelijkheid om nog een extra slaapkamer te creëren. De woning is instapklaar en geniet van veel natuurlijke lichtinval.

Grootste troeven:

  • Ruime en lichtrijke woning
  • Mogelijkheid tot 5 slaapkamers
  • Zeer grote tuin
  • Gelegen naast park en scholen met vlotte verbinding naar belangrijke invalswegen
  • Grote opbergruimte en fietsenberging naast de inkom

Indeling:

  • Gelijkvloers: Via de inkomhal betreedt u de ruime leefruimte met geïnstalleerde keuken. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel lichtinval. Aansluitend bevindt zich de Veranda, ideaal om te ontspannen. Hierlangs kan u verder gaan naar de zeer grote tuin. Verder is er een apart gastentoilet, een praktische opbergruimte en een fietsenberging naast de inkom.
  • Eerste verdieping: Hier bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer uitgerust met een bad, toilet en lavabo.
  • Zolderverdieping: Zeer ruime zolder met potentieel om 1 à 2 extra slaapkamers of een multifunctionele ruimte te creëren.

Voor meer informatie kan u terecht bij Area Partners: Info@area.be of 03/284.60.60

Chayma Loutfi
Chayma Loutfi+32 3 284 60 60cl@area.be

Documenten

AREH-20260316-1_Sketch.pdfDownloaden

Algemene informatie

AdresValaarstraat 107, 2610 Antwerpen

Grondoppervlakte279 m²

Aantal slaapkamers3

Gevelbreedte7,09 m

Aantal badkamers1

Breedte perceel7,09 m

Aantal toiletten2

Diepte perceel41 m

Bewoonbare oppervlakte217,30 m²

BeschikbaarheidOvereen te komen

Oppervlakte living35,10 m²

Orientatie achterkantZuidoost

EPC & energie

EPC label
EPC label

Certificaat elektriciteitJa, niet conform AREI

EPC Waarde223 kWh/m² jaar

EPC Referentie20210616-0002428407-RES-1

EPC Totaal60.021 kWh/jaar

CO2 uitstoot12.060 kg/m²/jaar

Financieel

Prijs€ 579.000

Totaal€ 582.190,38

Totale kosten€ 3.190,38

Comfort

VerwarmingCV op gas

ExterieurVeranda, Tuinhuis

KeukenGeïnstalleerd

BestemmingPrivé - woning

BeglazingDubbel glas2 ramen aluminium

StijlHedendaagse Stijl

RaamkozijnenPVC

Type badkamerLigbad

InterieurParlofoon, Wasplaats, Elektriciteit, Internet

Type zolderIngerichte zolder

Bebouwing

BebouwingGesloten

DakPlat dak

Bouwjaar1963

DakmateriaalBitumen

Renovatiejaar2003

Indeling

Kelder(-1)

Kelder

Gelijkvloers

Inkomhal8.4 m²

Fietsenberging10.5 m²

Living22.5 m²

Eetkamer12.6 m²

Veranda12.2 m²

Keuken10.2 m²

Washok7 m²

Toilet 11.3 m²

Berging7.2 m²

Eerste verdieping

Badkamer 19.8 m²

Nachthal3.7 m²

Slaapkamer 111.2 m²

Dressing4 m²

Dressing0.9 m²

Slaapkamer 213.5 m²

Dressing3 m²

Slaapkamer 321.6 m²

Tweede verdieping

Zolder44.7 m²

Washok11.3 m²

Documenten

AREH-20260316-1_Sketch.pdfDownloaden

Algemene informatie

AdresValaarstraat 107, 2610 Antwerpen

Grondoppervlakte279 m²

Aantal slaapkamers3

Gevelbreedte7,09 m

Aantal badkamers1

Breedte perceel7,09 m

Aantal toiletten2

Diepte perceel41 m

Bewoonbare oppervlakte217,30 m²

BeschikbaarheidOvereen te komen

Oppervlakte living35,10 m²

Orientatie achterkantZuidoost

EPC & energie

EPC label
EPC label

Certificaat elektriciteitJa, niet conform AREI

EPC Waarde223 kWh/m² jaar

EPC Referentie20210616-0002428407-RES-1

EPC Totaal60.021 kWh/jaar

CO2 uitstoot12.060 kg/m²/jaar

Financieel

Prijs€ 579.000

Totaal€ 582.190,38

Totale kosten€ 3.190,38

Comfort

VerwarmingCV op gas

ExterieurVeranda, Tuinhuis

KeukenGeïnstalleerd

BestemmingPrivé - woning

BeglazingDubbel glas2 ramen aluminium

StijlHedendaagse Stijl

RaamkozijnenPVC

Type badkamerLigbad

InterieurParlofoon, Wasplaats, Elektriciteit, Internet

Type zolderIngerichte zolder

Bebouwing

BebouwingGesloten

DakPlat dak

Bouwjaar1963

DakmateriaalBitumen

Renovatiejaar2003

Indeling

Kelder(-1)

Kelder

Gelijkvloers

Inkomhal8.4 m²

Fietsenberging10.5 m²

Living22.5 m²

Eetkamer12.6 m²

Veranda12.2 m²

Keuken10.2 m²

Washok7 m²

Toilet 11.3 m²

Berging7.2 m²

Eerste verdieping

Badkamer 19.8 m²

Nachthal3.7 m²

Slaapkamer 111.2 m²

Dressing4 m²

Dressing0.9 m²

Slaapkamer 213.5 m²

Dressing3 m²

Slaapkamer 321.6 m²

Tweede verdieping

Zolder44.7 m²

Washok11.3 m²

Gelijkaardige panden

Toon alle panden
Video
Ruime gezinswoning met 6+ splk en tuin!

Ruime gezinswoning met 6+ splk en tuin!

bredabaan 258, 2170 merksem (ref. 3653)
€ 439.000
EPC label

6
1
270 m²
241 m²